אנו בפידמונט אנטרפרייזס רואים בכל פרויקט כאתגר המשקף את חזון החברה ליצירת פתרונות נדל"ן ייחודיים וחדשניים ברחבי ישראל. פרוייקטי החברה יוצאי דופן מבחינה יזמית ודורשים יצירתיות ותכנון וביצוע קפדני. על כן, אנו בפידמונט שמים דגש לעבוד עם מיטב השותפים המקצועיים המומחים בתחומם. ספקינו שותפים ליצירה הייחודית בה אנו גאים.  

גולדפרב-זליגמן ושות' – ליווי משפטי

ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל. המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים שונים ומתמחה בין היתר בתחום הנדל"ן. למשרד בניסיון עשיר של למעלה מ- 80 שנה בתחום.

משה צור אדריכלים בוני עיר – תכנון פרויקט מיכלאנג'לו טאוורס

עיקר הצלחת המשרד היא בתכנון חכם של כל פרויקט, הממקסם את התועלת היזמית ובה בעת משביח את המרחב הציבורי. תכנון הנותן מענה למכלול המרכיבים בהם כלכליות, פונקציונליות ואיכות עיצובית לצד מענה לדרישות הרשויות וצרכי הציבור. בפרויקטים רבים התכנון והשימוש בחומרים ובפרטים הינם פורצי דרך, חדשניים ומקוריים.

מילוסלבסקי אדריכלים

מילוסלבסקי אדריכלים הוקם ב- 1937 ונמנה בין משרדי האדריכלים הגדולים והוותיקים ביותר בארץ, דור שלישי למשפחת אדריכלים. המשרד רואה בכל פרויקט הזדמנות לשנות ולעצב את הסביבה תוך בחינת חלופות תכנוניות, עבודת צוות ושיתוף הלקוח בתהליך התכנון. המשרד עסק בלמעלה מ- 2000 פרויקטים שונים של משרדים, מגורים, מלונאות ודיור מוגן, ספורט ומבני ציבור ומביא לידי ביטוי תפיסות חדשניות ועיצוב ייחודי המתאים למקום, לתקציב ולמשתמש הסופי של הפרויקט.

אלדר שיווק נדל"ן – שיווק פרויקט מיכלאנג'לו כנרת

החברה המובילה בתחום שיווק הנדל"ן בישראל וניצבת מאחורי הפרויקטים המובילים במדינה. מיום הקמתה, שיווקה החברה עשרות אלפי דירות בישראל, במקצועיות שאין שנייה לה וחדשנות מעוררת השראה.

מ. פירון ושות׳ – ליווי משפטי

זה למעלה מ-65 שנה, בולט משרד מ. פירון ושות' כאחד מן המשרדים הגדולים והיוקרתיים בישראל. המשרד הינו מן המשרדים הישראליים הראשונים (והמעטים) שהפכו בינלאומיים, וכיום הוא מפעיל 8 סניפים בארץ ובעולם ובהם צוות משפטי המונה מעל ל-200 עורכי דין ומתמחים.

אפרתי מדפיס – פיקוח הנדסי

החברה מתמחה בניהול פרויקטים הנדסיים מורכבים למגזר הפרטי והציבורי. החברה הובילה וניהלה פרויקטים מגוונים ומורכבים בכל רחבי הארץ, לרבות מגדל רובינשטיין בתל אביב, מגדל סונול, מגדל איילון במתחם הבורסה ועוד מגוון רחב של פרויקטים נוספים.

קידן ניהול, פרויקטים בע"מ

נוסדה בשנת 1971 , והייתה מחלוצות החברות אשר העניקו שירותי ניהול פרויקטים במגזר הציבורי והפרטי.

במהלך כ – 50 שנות קיומה ביצעה החברה את ניהול התכנון והביצוע במגוון רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל והיא מחזיקה בידע ארגוני נרחב ובמומחיות שעיקרה מבנים גדולים עתירי מערכות.

בין הפרויקטים הבולטים : אצטדיון סמי עופר, הי כל המשפט חיפה, מגדל תגליות בית חולים
רמב"ם, פרויקט הרכבל בחיפה ופרויקטים רבים נוספים בכל רחבי הארץ.

בר אוריין אדריכלים – תכנון פרויקט מיכלאנג'לו יפו

במהלך שנות עבודתו ביסס המשרד את מעמדו כאחד המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב וביפו. בסדרה ארוכה של עבודות שימור, תוספות בנייה, ושילוב בנייה חדשה ברקמה קיימת, יצר המשרד נפח אדריכלי שרישומו על העיר ניכר.

שוורץ בסנוסוף אדריכלים ובוני ערים – תכנון פרויקט מיכלאנג'לו כנרת

אדריכל פרויקט מיכלאנג'לו כנרת, פרופ' גבי שורץ, מבכירי הענף בארץ ובעל שם עולמי, זוכה פרס רכטר לשנת 2003, מעניק תכנון ייחודי המאופיין באינטימיות נדירה, פרטיות מושלמת וקו ארכיטקטוני מושלם, תוך שילוב הפרויקט עם נופם המשכר של הכנרת, הגליל ורמת הגולן.

 בנק מזרחי טפחות

פדמונט אנטרפרייזס פועלת עם הבנקים הגדולים בארץ ומלווה כל רוכש לאורך תהליך המשכנתא וערבויות חוק המכר עד למסירת הדירה לרוכש.

בנק הפועלים

פידמונט  אנטרפרייזס פועלת עם הבנקים הגדולים בארץ ומעניקה את הבטוחה החזקה ביותר לרוכשי הדירות, על פי חוק המכר – ערבות בנקאית.

עו"ד נירית מורד מזרחי – ליווי משפטי

ממשרדי עורכי הדין המובילים בטבריה והסביבה. המשרד מתמחה בנדל"ן ובמקרקעין ומחזיק בניסיון רב בתחום המלונאות.

גרינברג-אולפינר ושות' – שמאות

הוקם בשנת 1994 וכיום הוא אחד המשרדים המובילים בתחום. המשרד מספק ללקוחותיו מגוון שירותים בתחום שמאות מקרקעין

יחזקאל מורד בע"מ – קבלן פיתוח

החברה עוסקת בפיתוח תשתיות וכבישים, פרויקטים בתחום המים והביוב, הנחת קווי תקשורת, חשמל, שוברי גלים ועבודות עפר מורכבות.

עץ השקד הנדסה – קבלן ביצוע

חברה קבלנית, המשמשת כזרוע הביצוע של עץ השקד ייזום, וכן מבצעת עבודות קבלניות עבור מזמיני חוץ. החברה מבצעת מבני מגורים, משרדים ומסחר, תוך התמחות בביצוע מגדלים בשיטת ברנוביץ' וספנקרום. הקו המנחה של החברה מכוון לעמידה בתקציב, איכות ולוחות זמנים נדרשים. החברה מושתתת על ההון האנושי האיכותי הקיים בה, ובו מהנדסים, מנהלי עבודה, מתאמי שינויי דיירים, מחלקת רכש, מחלקת בקרה תקציבית, מחלקת מכרזים ומחלקת בדק.

סותביס ישראל – שיווק לקהל האנגלו-סכסי

 ההתמחות העיקרית של החברה היא בתחומי האמנות, התכשיטנות והנדל"ן היוקרתי. לחברה שלוחות בלמעלה מ-40 מדינות ברחבי העולם, המתעסקות בנכסים יוקרתיים עבור קהל יעד איכותי במיוחד.

הולד נדל"ן – שיווק לקהל האנגלו-סכסי

החברה מתמחה ביצירת הזדמנויות השקעה בשוק הדיור הישראלי למשקיעים יהודים מרחבי העולם. דרך כך הם מבטיחים את המשך ההשקעה והקשר בין היהודים בתפוצות לבין ישראל.

בארנס ישראל – שיווק לקהל הצרפתי

השלוחה המקומית של סוכנות Barnes העולמית, מתמחה במכירה והשכרה של נכסי יוקרה. הסוכנות מפעילה צוותים ייחודיים העוסקים בנכסים מיוחדים, בעלי פוטנציאל להשקעה מניבה, הן בתחום המגורים והן בתחום המסחר והעסקים.