אודות פידמונט אנטרפרייזס

פידמונט אנטרפרייזס בע"מ נוסדה בשנת 2009 למטרת יזום והקמה של פרויקטי בינוי מורכבים בישראל.

החברה מתמחה ביזמות נדל"ן בעלת אופי ייחודי הדורשת יצירתיות, תכנון קפדני ויצירת פתרונות הנדסיים ותכנוניים בהיקף רחב. בכל שלבי תכנון פרויקטי החברה מושקע מאמץ רב למקסום ערכו של המוצר, החל מבחירת מיקום הפרויקט, ניצול הייחודיות של הקרקע ותכנון אדריכלי וסטטוטורי אופטימלי. לאורך שנות פעילותה, ביססה החברה מוניטין של חברה הדוגלת ביסודיות, ניהול תקין ומערכת יחסים מצוינת עם ספקיה ועם מוסדות הרגולציה.

לאורך השנים החברה מיתגה את הפרויקטים שלה בשם "מיכלאנג'לו" – פרויקטים נדל"ניים יוצאי דופן בהווייה העירונית הכוללים נכון להיום את מיכלאנג'לו יפו בתל אביב-יפו, מיכלאנג'לו כנרת שכונת המגורים היוקרתית בטבריה, מיכלאנג'לו TOP10 בחלקה העליון של העיר טבריה, מיכלאנג'לו טאוורס פרויקט הכולל מגורים, מסחר ומלונאות בטבריה ואת כרמל גראנד סנטרל מתחם מסחר ומשרדים בכניסה הצפונית לטירת הכרמל. פרויקטים אלה מיתגו את החברה כפורצת דרך ומכוללת שינוי בקנה מידה עירוני רחב.

איל עמיר

מייסד, מנכ"ל החברה

טרם הקמת החברה בישראל פעל איל ביזמות והקמה של מאות יחידות דיור בשני סגמנטי שוק נפרדים בקפריסין; האחד יחידות נופש לקהל משקיעים בינלאומי, בעיקרו אנגלי והשני בבנייה רוויה ללקוחות מקומיים.

לפני פעילותו בתחום הנדל"ן, איל עבד בחברות מובילות בתעשיית הטלקומיניקציה כדוגמת ECI Telecom. לאחר השלמת תפקיד בעמק הסיליקון בארה"ב תחת חברת Motorola העולמית שב איל לישראל והקים את פעילות הנדל"ן של החברה.

בעל תואר ראשון בכלכלה וסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

 

שי גבע

מייסד, שותף

שי מוביל את תכנון הבינוי, תאום יועצי ההנדסה השונים ופיקוח על ביצוע העבודות בשטח פרויקטי החברה. כמו כן, שי אחראי על תפעולה השוטף של החברה ותאומם של עשרות ספקי משנה לעמידה בתקציבים ולוחות הזמנים של עבודות הבינוי.

לשי ניסיון רב בניהול, הנעה וארגון כוח אדם במסגרת ארגונים בינוניים. בעברו שי פעל כמייסד ושותף ברשתות מזון מצליחות לרבות הסושיה, סיים-סיים, גו-נודלז ו- Martines Fine Bake Shop – רשת קונדיטוריות יוקרה מצליחה בניו-יורק, ארה"ב. במסגרת הקמת רשתות אלה שי פיתח את הרעיון הקונספטואלי, הפיתוח הכלכלי והעסקי, גיוס ההון וההקמה בפועל. שי היה אחראי להקמת הצוות הניהולי בכל הרשתות ולניהולם הישיר והעקיף של מאות עובדים.